Hakkımızda

2015 yılında “en doğal karadut ürünlerini müşterilerine ulaştırmak” gayesiyle yola çıkan Kayla Gurme; geçen 7 yıllık süreçte Türkiye’nin pek çok bölgesine, en doğal karadut ürünlerini ulaştıran lider firma konumuna gelmiştir.

Karadut suyu, karadut çayı, karadut lokumu, karadutlu Türk kahvesi lezzetlerini Türkiye ile tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, bitki çayları ve meyve çayları gibi daha pek çok ürünle tedarik yelpazesini genişletmeyi başarmıştır.

Merkezi İstanbul’da bulunan, Anadolu ve Avrupa yakalarında 500’ün üzerinde müşteri kitlesine sahip olan Kayla Gurme, ayrıca Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Ordu, Hatay, Amasya, Çorum, Düzce, Giresun, Tokat illerinde geniş bayi ağına sahiptir.

Yurt içindeki çalışmalarını başarılı bir biçimde yürüten Kayla Gurme, ilk yurt dışı açılımı olan Suudi Arabistan’a ürün tedarikine başlayarak bu minvaldeki çalışmalarına devam etmektedir.

Doğallığa, saflığa verdiği önem ve yenilikçi duruşuyla Kayla Gurme, müşterilerine en doğal ve özel lezzetleri ulaştırma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.