2015 yılında “En doğal karadut ürünlerini müşterilerine ulaştırmak” gayesiyle sektöre giriş yapan Kayla Gurme; geçen bu süreçte Türkiye’nin pek çok bölgesine, en doğal karadut ürünlerini ulaştıran lider firma konumuna gelmiştir.

    Karadut suyu, karadut çayı, karadutlu Türk kahvesi lezzetlerini Türkiye ile tanıştıran Kayla Gurme, tüm kahve çeşitleri, bitki çayları ( Demleme ) ve meyve taneli çaylar gibi daha pek çok ürünle tedarik yelpazesini genişleterek müşterilerin beğenisine sunmuştur.

    Merkezi İstanbul’da bulunan, Anadolu ve Avrupa yakalarında 500’ün üzerinde müşteri portföyüne sahip olan Kayla Gurme, ayrıca Türkiye genelinde 35 ilde bayiler aracılığıyla faaliyetini yürütmektedir.

    Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyüyen Kayla Gurme, yurt dışı pazarlarında izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri ile tamamı yerli olan ürünlerini Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Hollanda, İngiltere, Katar, Kuveyt, Umman, Suudi Arabistan’a ihraç etmektedir.

    Doğallığa, kaliteye verdiği önem ve yenilikçi duruşuyla Kayla Gurme, müşterilerine en doğal ve özel lezzetleri ulaştırma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.